Sayfa : 1 | 2 | geri ileri
Partner Masöz İlanları

Partner Masöz İlanları

Masaj, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir. Günün yorgunluğunu partner masöz hizmeti veren masaj terapistlerinin masajları ile atabilirsiniz. Partner masöz hizmeti ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Masöz Terapisi

Masöz Terapisi

Hareketli geçen günün ardından yapılacak masaj, stres ve ağrıları azalttığı gibi, yorgunluğun izlerini de alıp götürür. Masöz terapisi evde ve ofiste masaj terapisi hizmetleri masözlerden. Masaj tüm tedavi tekniklerinin temelidir. Hatta o denli doğaldır ki, farkında bile olmadan masaj yaparız; mesela masa köşelerine vurup da morarmaması için bacağımızı ovarken.
Taş Masajı Stone Terapi Nedir

Taş Masajı Stone Terapi Nedir

Sıcak volkanik taşların vücudun belirli bölgelerine yerleştirilerek ovulması şeklinde uygulanan bir yöntemdir.Sıcak ve kaygan bir his uyandıran volkanik taşlar vücutta biriken stresi de çekme özelliğine sahiptir. Öz yağların kullanıldığı bu terapi stres ve sırt ağrılarına iyi gelmektedir.
Rahatlama Masajı

Rahatlama Masajı

Vücuda uygulanan yumuşak el masajı. Kasların rahatlaması ve cilt kan damarlarının genişlemesi için yapılan tedavidir.
Gebelikte Hamile Masajı

Gebelikte Hamile Masajı

Hamilelik Masajı, hamilelik öncesi, hamilelik esnasında ve hamilelik sonrası uygulanır. Hamilelik sırasında en çok rastlanan problemler; Kilo artması sebebiyle görülen el-ayak şişmeleri ve ağrıları, Bebeğin karında taşınması sebebiyle oluşan sırt ve bacak ağrıları, Vücutta oluşan ödemlerdir. Hamile masajı sayesinde bu ağrılardan kurtulabilirsiniz ve vücuttaki ödemi daha kolay atabilirsiniz.
Altın Masajı

Altın Masajı

Altın parçacıkları özel bir serum ve masaj ile cildinize nüfuz ediyor. Hücre fonksiyonlarında dengeleyici etkiler sağlayan 22 ayar altın parçacıkları, hücre yenilemesini tetikleyip, hücrelerin ömrünü uzatır. Bu nedenle Altın Terapisi en etkili ve doğal anti-aging yöntemlerinden biri olarak bilinir.
Afüzyon Duşu Masajı

Afüzyon Duşu Masajı

Üstten tüm vücuda fıskıyeyle belirli basınçta ılık deniz suyu verilerek yapılan rahatlatıcı, dinlendirici ve canlandırıcı bir masaj. Isıtılarak vücuda püskürtülen deniz suyuyla yapılan masajla gerçekleştirilir.
Aromaterapi Masajı

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmimş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.
Taylan Thai Masajı Nasıl Yapılır

Taylan Thai Masajı Nasıl Yapılır

Thai Masajı’ın tarihsel geçmisi 2500 yıllıktır. Buda ve Hindistan’la birlikte anılır. Buda’nın çağdaş biri olan bir doktor tarafından Shivago Komarpajdır ( Veya Jivaka Buccha Komar), ve güneydoğu Asya da bu masajı yapmıştır.
Egzotik Masaj Yağları

Egzotik Masaj Yağları

afrodizyak ısınan masaj yağı özellikle şehvetli masajlar için formüle edilmiş. Tüm duyularınızı uyandırır ve cildinizi karşı konulmaz zarif kokulu, ipeksi ve yumuşak yapar. Doğal avokado yağı, jojoba yağı, macadamia yağı ve kayısı çekirdeği yağları karışımınından elde edilen bu masaj yağı vücudunuzu nemlendirir ve cildi yumuşatır. E ve F vitamini ile zenginleştirilmiş.
     Sayfa : 1 | 2 | geri ileri